ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:30 - 18:00
Haftasonu : Kapalı
NEREDEYİZ?: İZMİR / TÜRKİYE
Kocabağlar Sokak No:15/1
75.Yıl Cumhuriyet Mah.Kemalpaşa
İLETİŞİM: +90 232 472 22 50
info@mekatronikmakina.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN:
Çık

Hakkımızda

Mekatronik Makina, uzun yıllar boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecan ve gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana; başta kurutulmuş meyve olmak üzere, gıda işleme makinaları üretimi yapan Mekatronik Makina, sahip olduğu uzman kadrosuyla başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemektedir.

Üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermemesi, sektöründeki yenilikleri yakından takip etmesi, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilmesi nedeniyle kalite ve güvende tek adres olmayı başarmış, kurumsal yapısı sayesinde de hem ulusal, hem de uluslararası çalışmalarını ara vermeden sürdürmüştür.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk yıldan bu yana kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, kısa sürede gıda makinaları sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Değişmez prensipleri arasında daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İmalatta başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Mekatronik Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla…

m
MİSYONUMUZ

Mekatronik Makina olarak, sürekli gelişme anlayışı ile üretimini sürdürdüğümüz yerli gıda işleme makinalarını, müşteri beklentileri doğrultusunda, dünya çapında rekabet gücü olan ürünler olarak tasarlamak, üretmek ve pazarlamaktır.

VİZYONUMUZ

Mekatronik Makina, kendi teknolojisini, ürünlerinde yerli ve milli kimlik özelliğini koruyup geliştirerek, üretimde sıfır hatayı, mükemmellik felsefesi ile de müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetinde sürekliliği sağlamayı hedefler.